bazarnews

کد خبر: ۷۷۴۲۵
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵
رئیس کل بانک مرکزی با تأکید براینکه نرخ های ارز در بازار اقتصادی نیستند و دوام ندارند در واکنش به تهدیدهای امریکا گفت: بنظر نمی رسد اقدام دیگری برای استفاده در فشار حداکثری باقی مانده باشد.آمریکایی ها از این کار بیشتر هدف تبلیغاتی دارند.

 عبدالناصر همتی در تازه ترین یادداشت اینستاگرامی به بیان نکاتی درباره بازار ارز پرداخت و اعلام کرد:ذازچند هفته پیش دولت آمریکا با طرح لغو تمام معافیت های تحریمی و راه اندازی ماشین تبلیغاتی خود توسط رسانه های وابسته آخرین تلاشهای خود را برای ایجادالتهاب در بازار ارز کلید زد.
بنظر نمی رسد اقدام دیگری برای استفاده در فشار حداکثری باقی مانده باشد .آمریکایی ها از این کار بیشتر هدف تبلیغاتی دارند.طبیعی است که نوسان گیران و سود جویان دربازار ارز برای بهره گیری ازفضای تبلیغاتی، تلاش لازم به عمل بیاورند.
«ماشه» بهانه جدید دلال ها برای گرانی دلار/ مگر تحریمی باقی مانده که نشده باشیم؟
ادعای پامپئو درباره فعال شدن مکانیزم ماشه ظرف یک هفته آینده
همانگونه که قبلا گفتم ، ثبات بازار برای بانک مرکزی اولویت دارد و لذا در حاشیه نرخ بازار نسبت به عرضه سنگین اقدام واجازه آربیتراژ و نوسان گیری نخواهد داد.
بانک مرکزی ضمن افزایش عرضه در بازار ثانویه (نیما)، در راستای تسهیل و تسریع تامین ارز وارد کنندگان در این بازار به پتروشیمی ها ،فولادیها و معدنی ها اعلام کردکه آنها نیز میتوانند ارز حاصل از صادرات خود را ، علاوه بر صرافیهای بانکی ، مستقیماً به صرافیهای مجاز جهت واردات کالاهای دارای تخصیص ارز بفروشند
قبلا هم گفتم، نرخهای ارز در بازار، نرخهای اقتصادی نیستند و دوام نخواهند داشت.امیدوارم مردم عزیز دارایی خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: