bazarnews

کد خبر: ۷۷۷۵۸
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
مدیرعامل استقلال که قصد داشت برای اضافه شدن به اردوی این تیم به قطر برود، نه تنها در فرودگاه مورد بازجویی قرار گرفت بلکه بخشی از پول همراهش نیز توقیف شد.

احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال شب گذشته در حالی که قصد سفر به قطر را داشت به دلیل داشتن مقدار زیادی ارز که برای خروج آن از کشور مجوز نگرفته بود، در فرودگاه مورد بازجویی قرار گرفت .
پیگیری خبرنگار تسنیم نشان می دهد که پول همراه مدیرعامل استقلال 100 هزار دلار بوده که با احتساب دلار 27 هزار تومانی مبلغ 2 میلیارد و 700 میلیون تومان می شود. پس از بازجویی از سعادتمند، 50 هزار دلار این پول توقیف می شود، 15 هزار دلار به سعادتمند پس داده شده و 35 هزار دلار آن به باشگاه بازگردانده می شود.
با توجه به اینکه پرونده در فرودگاه امام خمینی (ره) باید مورد بررسی بیشتر قرار می گرفت، قیم معاون امور بین الملل باشگاه به عنوان نماینده باشگاه بازداشت می شود. وی تا 3:30 صبح نیز در بازداشت به سر برد و 3 میلیارد تومان برای آزادی وی به عنوان وثیقه در نظر گرفته شد.
اقدام نسنجیده مدیرعامل استقلال و عدم کسب مجوز باعث شد که 50 هزار دلار از این پول توقیف شده و معاون باشگاه استقلال نیز باید به دادسرا برود. گفته می شود سعادتمند نیز پس از بازگشت از قطر باید توضیحات لازم را در این باره به مراجع قانونی ارائه کند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: