bazarnews

کد خبر: ۷۸۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
استاندار خراسان شمالی گفت: کارمندانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند به تخلفات اداری معرفی می شوند.

محمدعلی شجاعی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: مدیران دستگاه های اجرایی یک هفته فرصت دارند سیستم اجرایی خود برای رعایت دستورعمل های بهداشتی مدیریت کنند در غیر اینصورت مدیران و کارکنان به سیستم تخلفات اداری معرفی خواهند شد.
شجاعی با تاکید بر اینکه کارمندانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند به تخلفات اداری معرفی می شوند، همچنین افزود: به ارباب رجوعانی که دستور عمل های بهداشتی را رعایت نکنند خدمات ارائه نمی شود.
وی با بیان اینکه تعداد زیاد اخطارها و توبیخ ها به افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند راهکاری برای مدیریت بیماری کرونا نیست، تصریح کرد: اینکه برای نظارت وقت صرف شود اما نتیجه فقط اخطار و توصیه باشد این حضور و نظارت برای مردم کارایی نخواهد داشت.
شجاعی گفت: مخاطب و جامعه هدف باید بداند بعد از اخطار چه برخوردی خواهد بود و حتما انجام خواهد شد و تنها بر روی کاغذ نباشد.
شجاعی با بیان اینکه افزایش نرخ قیمت ها راهکاری برای حل مشکلات نیست، گفت: شهرداری ها برای رعایت دستورعمل های بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی باید ورود جدی همراه با راهکار کارشناسی داشته باشند.
وی با بیان اینکه بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی استان مراجعه دیرهنگام مبتلایان به بیماری کرونا یکی از دلایل افزایش تعداد فوتی های ناشی از این بیماری است، همچنین گفت: بر اساس همین گزارش زنان خانه دار از جمله گروه ها با تعداد بیشتر مبتلا به بیماری کرونا هستند و این به دلیل زمان آزاد بیشتر آنان برای حضور در مکان های عمومی برای خرید و استفاده و حمل و نقل عمومی است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: