bazarnews

کد خبر: ۷۸۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
اولین جلسه از سلسله جلسات کمیته خودرو با حضور وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت (صمت) به منظور بررسی شرایط موجود و راهکارهای پیشنهادی برای ساماندهی بازار خودرو تشکیل شد.

اولین جلسه از سلسله جلسات کمیته خودرو با حضور وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت (صمت) به منظور بررسی شرایط موجود و راهکارهای پیشنهادی برای ساماندهی بازار خودرو تشکیل شد .
دیروز (شنبه) چهل و پنجمین جلسه کمیته خودرو با حضور علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، معاونان وزارتخانه، مدیران عامل شرکت های خودروسازی و جمعی از اعضای هیأت رئیسه انجمن قطعه سازان خودرو برگزار شد.
در این جلسه ضمن بررسی شرایط موجود و راهکارهای پیشنهادی برای ساماندهی بازار خودرو، وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور داد تا پایان هفته جاری، در فضای کارشناسی و با بهره گیری از ظرفیت تخصصی همه صاحب نظران این حوزه به ویژه مجلس شورای اسلامی و تشکل ها، پیشنهاد نهایی جمع بندی و ارائه شود . مدیران عامل شرکت های ایران خودرو و سایپا و برخی از مدیران شرکت های قطعه سازی هم در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود این شرکت ها، مسائل و مشکلات مربوطه را به اطلاع وزیر صنعت، معدن و تجارت رساندند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: