bazarnews

کد خبر: ۷۸۲۳۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هیاتی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس به منطقه مرزی ایران و آذربایجان اعزام شده و از شهرستان های مرزی در پی بروز مناقشات قره باغ بازدید کردند.

ابوالفضل عمویی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از اعزام هیاتی از جانب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بازدید از مناطق مرزی جمهوری اسلامی ایران و آذربایجان پیرو تحولات و مناقشات بین کشورهای ارمنستان و آذربایجان خبر داد.
بنا بر گفته عمویی، هیات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ریاست شهریار حیدری نایب رئیس کمیسیون، ابوالفضل عمویی، سخنگوی کمیسیون و سیدعلی آقازاده دافساری رئیس کمیته دفاع کمیسیون امروز یکشنبه 13 مهرماه به این منطقه اعزام شدند. حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر و خداآفرین نیز در بازدید این هیات را همراهی کرد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یازدهم در توضیح این بازدید گفت: هیات اعزامی مجلس از مناطق مرزی در شهرستان خداآفرین و اصلاندوز در استان اردبیل و آذربایجان شرقی بازدید کردند.
عمویی با اشاره به بازدید نمایندگان از یک منزل آسیب دیده و همچین یک زمین کشاورزی مورد هدف در شهرستان خداآفرین، افزود: متاسفانه طی این چند روز چند خمپاره و راکت به مناطق داخل خاک ایران اصابت کرده است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: