bazarnews

کد خبر: ۷۹۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
معاون اول رئیس جمهور ادغام بانک های نیرو های مسلح در بانک سپه را کاری بزرگ و بی سابقه دانست و از ستاد کل نیرو های مسلح بخاطر همراهی و همکاری در اجرای این طرح بزرگ قدردانی کرد.

آقای جهانگیری عصر روز گذشته (سه شنبه) در آخرین جلسه از سلسله جلسات ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیرو های مسلح در بانک سپه عصر افزود: اجرای طرح ادغام با این وسعت از نظر نیروی انسانی و میزان سپرده و دارایی در کشور بی سابقه است.
معاون اول رئیس جمهور با قدردانی از دست اندرکاران انجام کار بزرگ خاطرنشان کرد: انصافا مدیریت بسیار خوبی در اجرای برنامه ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیرو های مسلح در بانک سپه صورت گرفت و امیدوارم با حمایت های بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک سپه پس از این ادغام بتواند عملکرد موفقی داشته باشد.
آقای جهانگیری همچنین از ستاد کل نیرو های مسلح بخاطر همراهی و همکاری در ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیرو های مسلح در بانک سپه قدردانی کرد و افزود: همراهی و همکاری نیرو های مسلح با این ادغام قابل تقدیر است و پس از موافقت فرمانده کل قوا، فرایند اجرای این برنامه مهم به نحو مطلوبی انجام شد.
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه بانک سپه باید خدمات مطلوبی به نیرو های مسلح ارائه دهد، تصریح کرد: نیرو های مسلح نباید احساس کنند که با ادغام بانک ها و موسسات وابسته آن ها در بانک سپه، نقصان و کاستی در ارائه خدمات به آن ها ایجاد شده است و لازم است ارائه خدمات به گونه ای باشد که پرسنل نیرو های مسلح از این کار پراهمیت رضایت داشته باشند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: