bazarnews

کد خبر: ۷۹۷۳۱
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
ارزش بیت کوین ۱۲۳ درصد از ابتدای سال جاری تا حالا و ۵۰ درصد طی همین فصل بالا رفته است.

ارزش بیت کوین ۱۲۳ درصد از ابتدای سال جاری تا حالا و ۵۰ درصد طی همین فصل بالا رفته است.
به گزارش تسنیم به نقل از راشا تودی، ارزش برترین ارز مجازی دنیا، بیت کوین، در روز پنجشنبه از ۱۶۱۵۷ گذشت و به بالاترین رقم از ششم ژانویه ۲۰۱۸ رسید. تحلیلگران می گویند بسیاری از شرکت های مالی به ارز های دیجیتال روی آورده اند.
بیت کوین در ساعت ۱۲:۳۴ به وقت گرینویچ ۱۵۸۳۰ دلار معامله شد. ارزش این ارز مجازی ۱۲۳ درصد از ابتدای سال جاری تا حالا افزایش یافته است. قیمت بیت کوین ۵۰ درصد طی همین فصل بالا رفته است.
تحلیلگران رشد قیمت بیت کوین را نتیجه قبول آن توسط بسیاری از شرکت های عمومی و سرمایه گذاران برجسته به عنوان یک سرمایه ارزشمند می دانند.
تمایل به بیت کوین در ۲۰۲۰ مخصوصاً پس از اوج قیمت آن در بیست هزار دلار از سوی موسسات مالی افزایش یافته است.
شرکت بزرگ فناوری مالی «پی پل» ماه گذشته اعلام کرد ساختار های جدیدی ایجاد خواهد کرد که کاربران بتوانند بیت کوین، اتر، بیت کوین کش و لایت کوین هم تجارت کنند. این شرکت قصد دارد از ابتدای ۲۰۲۱ به مشتریانش اجازه دهد برای خرید از ارز های مجازی استفاده کنند. شرکت پی پل از شبکه ای از ۲۶ میلیون خرده فروش تشکیل شده است.
یک شرکت فناوری مالی دیگر به عنوان «اسکوئر» که تحت مدیریت مدیرعامل توییتر قرار دارد اعلام کرد ۵۰ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است. این شرکت مدت هاست خدمات ارز مجازی به کاربران خود ارائه می دهد.
ارزش معروف ترین و ارزشمندترین ارز مجازی دنیا در سال جاری میلادی مانند اواخر ۲۰۱۷ بیش از دو برابر شده است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: