bazarnews

کد خبر: ۷۹۸۱۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
وزیر کشور گفت: آمار سازی و مخفی کاری نباید داشته باشیم، این جان مردم است و بر اساس این آمار دکتر نمکی تصمیم می گیرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز در نشست در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: به فرمانداران میگویم موضوع سلامت، اولویت اول است، لذا از تمام ظرفیت ها برای مبارزه با کرونا ستفاده کنید. از قوه قضاییه هم بخاطر همکاری دادستان ها برای حمایت از اعمال محدودیت ها تشکر میکنم.
وی افزود: فرمانداران باید هر روز ، جلسه خاص این موضوع را داشته باشند و هماهنگی ها را انجام دهند. یک سیستم ارتباطی آماده می شود که فرمانداران باید در آن شرایط و تصمیمات را اطلاع دهند.
رحمانی فضلی گفت باید فرمانداران چک لیست داشته باشند و کارها را با دقت دنبال کنند. تصریح می کنم، تجمعی نباید باشد، هیچ رودربایستی با هیچ دستگاه یا فردی نداشته باشید و اگر موردی بود که توان ممانعت ندارید، بگویید وزیر کشور دستور داده است.
وزیر کشور گفت به هیچ وجه آمار سازی نباید داشته باشید چون از جمله بر اساس آمارهای شما فرمانداران، آقای نمکی و همکارانش تصمیم می گیرند. از همه ظرفیت های مردمی باید در روند مبارزه با بیماری استفاده شود. تشکیل میز خدمت را بررسی کنید اگر دستاورد خوبی دارد بگویید تسری یابد. از اصناف ضعیف حمایت کنید.
رحمانی فضلی تصریح کرد: مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در حکم مصوبات شورای عالی امنیت ملی است، شاید از منظر تأثیرگذاری و قدرتِ اجرایی از قانون هم بالاتر باشد. در شورای عالی امنیت ملی همه مصوبات به تصویب مقام معظم رهبری می رسد و ایشان در ستاد مقابله با کرونا هم فرمودند در حکم مصوبات شورای امنیت ملی است و همه ی این ها مصوبات رهبر معظم انقلاب بوده و مانند قانون است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: