bazarnews

کد خبر: ۸۰۰۴۹
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
محمدی پور گفت: مرغ با نرخ مصوب در ۲۵۰ میدان تره بار عرضه می شود و در صورت ادامه این روند قیمت ها تا هفته آینده متعادل خواهد شد.

محمدی پور معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما در خصوص وضعیت بازار مرغ و تخلف گران فروشی در این بخش تصریح کرد: در آخرین جلسه تنظیم بازار استان معاون معاون برنامه ریزی دستور بررسی مرغداری هایی را داد که نهاده با نرخ تعادلی گرفته اند تا مشخص شود آیا این واحدها مرغ را با قیمت تنظیم بازار عرضه می کنند یا خیر.
او ادامه داد: طی این بازرسی مشخص شد از ۵۲ واحدی که نهاده گرفته بودند ۴۵ واحد متخلف هستند و مرغ با نرخ مصوب به بازار عرضه نکرده اند.
محمدی پور افزود: بر این اساس در این حوزه تخلف ۲۴۱ میلیارد ریالی کشف شده و پرونده آن به سازمان تعزیرات ارسال شده است. طی پیگیری از تعزیرات اعلام شد که احکام آن هم در حال اجرا است.
این مقام مسئول بیان کرد: مرغداران علت اصلی التهاب در بازار را وقفه ایچاد شده در جوجه ریزی اعلام کردند که امید می رود هفته آینده با رفع مشکلات و بهبود روند جوجه ریزی قیمت ها متعادل می شود.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران گفت: همکاران ما هر چقدر مرغ از طریق جهاد کشاورزی به سامانه های اصلی بهمن و پیروزی شده نظارت جدی داشتند و مرغ با نرخ مصوب در ۲۵۰ میدان اصلی و فرعی تهران توزیع شده است. همه این ۲۵۰ میدان تره و باررصد شده که مرغ با نرخ مصوب در آن ها عرضه شده است.
او ادامه داد: انتظار ثبات بازار ظرف یک تا دو روز شدنی نیست اما تا هفته آینده اگر عرضه ها ادامه پیدا کند ،قیمت ها متعادل خواهد شد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: