bazarnews

کد خبر: ۸۰۲۸۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت:به تازگی برخی افراد مدعی شده اند که 35 لیتر بنزین زده اند، اما هزینه 40 لیتر را پرداخت کرده اند که این موضوع را بررسی کردیم، صحت ندارد.

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به کم فروشی در برخی از جایگاه های عرضه سوخت گفت: تمامی جایگاه های سوخت در سراسر کشور طبق روال عادی و گذشته ماهی یکبار و توسط اکیپ های فنی مورد بازرسی قرار می گیرند.
او ادامه داد:روند کار را بررسی و چک کردم تمامی نازل های سوخت توسط شرکت پخش فرآورده های نفتی و سازمان استاندارد به طور دقیق بررسی می شود و این امکان اصلا وجود ندارد که کم فروشی صورت بگیرد.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران افزود:اصلا این موضوع که کسی هزینه 4٠ لیتر بنزین را بپردازد ولی ٣5 لیتر دریافت کند صحت ندارد و آن را به شدت تکذیب می کنم‌.
کاهی گفت:به طور کلی از نظر فنی امکان اینکه هوا موقع سوختگیری وارد باک خودرو شود وجود ندارد چرا که تمامی نازل های سوخت کشور دارای الکترو پمپ هایی هستند که داخل مخزن قرار دارند و امکان وارد شدن هوا به داخل باک خودرو صفر است.
بیشتر بخوانید
کاهش مصرف بنزین در کشور با اجرای طرح محدودیت کرونا او بیان کرد:در کل شرکت پخش فرآورده های نفتی با حساسیت به این موضوع می پردازد و مردم هم با خیال راحت سوختگیری خود را انجام دهند.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ادامه داد:توصیه ما به مردم این است که اگر هنگام سوختگیری متوجه کم فروشی بنزین شدند با شماره ٠٩6٢٧ این موضوع را درجریان بگذارند تا همکاران ما به این مسئله رسیدگی کنند.
کاهی بیان کرد:ما این اطمینان را به مردم می دهیم که کنترل تمامی جایگاه های سوخت به طور مستمر و شبانه روز در حال انجام است.

فصل اقتصاد/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: