bazarnews

کد خبر: ۸۰۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تلاش شده تا با رفع برخی کاستی ها در تعدادی از استان ها، همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار کشور تا پایان سال زیر پوشش اینترنت پرسرعت قرار گیرد.

محمدجواد آذری جهرمی ظهر امروز در جلسه پیگیری اجرای طرح های توسعه ارتباطات و اینترنت در استان زنجان اظهار کرد: در سال ۱۳۹۶ بخش عمده ای از مناطق روستایی در کشور اینترنت نداشتند.
وزیر ارتباطات با طرح این سؤال که اگر بلای کرونا در سال های قبل به وجود می آمد، با وجود عدم دسترسی به اینترنت، چه اتفاقاتی می افتاد؟ بیان کرد: آن زمان چه میزان از دانش آموزان در سطح کشور از تحصیل باز می ماندند و چه میزان سلامت افراد به دلیل عدم گسترش اینترنت، دچار مشکل می شد؟
وی با اشاره به تلاش های زیاد انجام شده برای گسترش ارتباطات در سطح کشور، عنوان کرد: در مواردی تصاویری منتشر می شود که در یک منطقه ای اینترنت وجود ندارد، متاسفانه برخی رسانه های داخلی نقد می کنند که حق هم دارند.
آذری جهرمی با اشاره به اینکه این در حالی است که خدمات انجام شده را منعکس نمی کنند، تصریح کرد: ضد انقلاب هم از این وضعیت سوءاستفاده و سیاه نمایی می کند به نحوی که انگار هیچ اتفاقی در کشور نیفتاده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه انعکاس کاستی ها و کمبودها از سوی رسانه ها یک فرصت است، تصریح کرد: درخواست کرده ام هر عکسی که منتشر می شود، مشکل را پیگیری کنند تا مردم ببینند برای حل مشکل و اشکالات پای کار هستیم و خشنود شوند.
وی با بیان اینکه آنانی که سیاه نمایی می کنند به تصور باطل خودشان علاقه مند هستند، خاطر نشان کرد: ولی ما از همین فرصت برای نمایش کارآمدی استفاده می کنیم.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: