bazarnews

کد خبر: ۸۰۴۵۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نوشت: وزیر ورزش و جوانان از مردم خواست با خیال راحت به دنبال خرید سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بروند.

مسعود سلطانی فر در دیدار با جمعی از نخبگان و صاحب نظران اقتصادی درباره واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: خوشبختانه اجماع خوبی بین صاحب نظران اقتصادی و ورزشی و مدیران کشور و دولت برای ورود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به فرابورس و آغاز روند جدی خصوصی سازی دو باشگاه وجود دارد.
وی با اشاره به تلاش های سه ساله خود برای زمینه سازی واگذاری استقلال و پرسپولیس یادآور شد: خوشبختانه هم رئیس جمهور و هیئت وزیران و هم قاطبه مردم، ورزشکاران و قهرمانان با این اتفاق بزرگ و تاریخی ورزش ایران موافق و همگام هستند.
وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به ریسک واگذاری استقلال و پرسپولیس و آینده این دو باشگاه اظهار داشت: بعد از خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس، دولت و وزارت ورزش و جوانان دخالتی در اداره دو تیم ندارد و عمدتاً به صورت ارشادی با تشویق سرمایه گذاران حمایت خود را برای پایدار شدن روند خصوصی سازی دو تیم به صورت مشروط و موقت ادامه می دهد و به تدریج و با زمان بندی مناسب، این حمایت ها کاهش می یابد تا دو باشگاه کاملاً به خود متکی شوند و با همین نگاه معتقدم مردم با خیال راحت به سراغ خرید سهام استقلال و پرسپولیس بروند.
سلطانی فر گفت: تصمیمی مهم و ماندگار در تاریخ این دو باشگاه به مرحله اجرا نزدیک می شود و قطعاً این سیاست گذاری به نفع مردم، کشور، ورزش و هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در سطوح ملی و بین المللی است و نشانه آن هم رضایتمندی هواداران و سبک شدن بار دولت از مسیر واگذار کردن وظایف اجرایی به بخش خصوصی است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: