bazarnews

کد خبر: ۸۰۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
وزیر کشور گفت: کالاها و خدمات بهداشتی با رعایت کیفیت و کمیت و قیمت عادلانه و منصفانه در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار می گیرد.

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر شنبه در حاشیه جلسه کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد گفت: در جلسه امروز گزارش مفصلی در حوزه های مرتبط با پشتیبانی اعم از اکسیژن، اکسیژن ساز، ونتیلاتور، ماسک و بقیه تجهیزات و امکاناتی که وزارت بهداشت لازم دارد در جلسه ارائه شد.
وی افزود: در این جلسه دوستان وزارت بهداشت نیازهای خود را مطرح کردند و قرار شد با رعایت کیفیت و کمیت و موضوع قیمت عادلانه و مناسب خدمات اعم از ماسک، مواد ضدعفونی و کالاهای بهداشتی را در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار دهیم.
رحمانی فضلی با بیان اینکه همدلی و همکاری خوبی در حوزه های مختلف ایجاد شده و این همدلی موجب موفقیت در روند کار شده است، گفت: در جلسه امروز تعهدات وزارت صمت در خصوص تامین امکانات و کالاها و تجهیزات خدمات بررسی شد. دوستان وزارت صمت از کمیت عبور کرده و بر روی کیفیت کار می کنند.
 وزیر کشور خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی و وزارت صمت از مرحله تامین کالاها و خدمات مورد نیاز عبور کردند و به صادرات فکر می کنند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: