bazarnews

کد خبر: ۸۰۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
طبق اعلام ناظر بازار فردا نماد اتکاسا که مربوط به شرکت بیمه اتکایی سامان است پذیره نیوسی خواهد شد.

بر اساس پیغام ناظر بازار ،‌ از روز دوشنبه 17 آذر 1399 تعداد 355،500،000 سهم از سهام در دست انتشار شرکت بیمه اتکایی سامان (سهامی عام در شرف تأسیس) با نماد "اتکاسا" ، حداکثر به مدت 10 روز از طریق بازار سوم فرابورس ایران، به روش ثبت سفارش و با قیمت 500 ریال، پذیره نویسی می‌شود.

در این رابطه لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

1. این شرکت در شرف تاسیس می‌باشد. پس از پایان دوره پذیره نویسی مراحل ثبت شرکت و اخذ مجوز های لازم صورت می‌پذیرد. این فرآیند تا چند ماه زمان خواهد برد. لذا معاملات ثانویه این سهم، پس از گذشت این فرآیند آغاز خواهد شد. لطفا به این نکته توجه نمایید که نماد اتکاسا در دوره ی پذیره نویسی می‌باشد (عرضه ی اولیه نیست) و امکان فروش این سهام تا مدت ها وجود نخواهد داشت. لطفا تنها در صورتیکه قصد نگهداری این سهام را دارید اقدام به خرید نمایید.

2. زمان ثبت سفارش مطابق با پیام ناظر بازار در هر روز اعلام می‌شود.

3. مبلغ سفارش 500 ریال (معادل 50 درصد از ارزش اسمی سهم ) می‌باشد و کارمزد های پذیره نویسی بر عهده ناشر سهم است.

4. 50 درصد مابقی ارزش اسمی هر سهم ( 500 ریال ) در تعهد پذیره نویسان خواهد بود که حداکثر ظرف مدت 2 سال از تاریخ ثبت شرکت و مطابق با اعلام آن شرکت وصول خواهد شد.

5. حداقل تعداد سفارش 1 سهم و حداکثر تعداد سفارش برای اشخاص حقیقی 100,000 سهم و برای اشخاص حقوقی 1,000,000 سهم است.

6. پذیره نویسی تا زمان اتمام تمامی سهام در دست انتشار ادامه خواهد یافت. در صورتی که میزان تقاضا بیشتر از میزان سهام عرضه شده (فزونی تقاضا بر عرضه) باشد، تعداد سهام به روش تسهیم به نسبت به متقاضیان تخصیص می‌یابد.

7. برای اطلاعات بیشتر لطفا به اطلاعیه شماره 2307/س/99 و اخبار منتشر شده در رابطه با این سهم در سایت شرکت فرابورس (www.ifb.ir ) مراجعه نمایید.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: