bazarnews

کد خبر: ۸۰۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: متقاضیانی که تاکنون بخشی از آورده خود را در طرح اقدام ملی مسکن تکمیل نکرده اند تا پایان آذر فرصت دارند.

محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه کسانی که پیامک تکمیل آورده و مدارک برای آنها ارسال شده و تاکنون آورده خود را تکمیل نکرده اند به صورت کامل از طرح اقدام ملی مسکن حذف شده اند، گفت: برای برخی از متقاضیان پیامک واریز وجه ارسال شده اما این افراد تنها بخشی از آورده خود را تکمیل کرده اند.
این مقام مسئول افزود: برای این بخش مهلت تعیین کرده ایم که تا ۳۰ آذرماه تمامی آورده خود را تکمیل کنند.
او ادامه داد: متقاضیان تا پایان آذر ماه فرصت دارند تا هر چه سریع تر ۴۰ میلیون تومان خود را تکمیل کنند در غیر این صورت از فهرست متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن حذف می شوند.
محمود زاده با بیان اینکه هنوز برای برخی از متقاضیان پیامک تکمیل آورده و اطلاعات ارسال نشده است، ادامه داد: به تمامی ادارات کل راه و شهرسازی استان ها اعلام کرده ایم که تا پانزدهم آذر ماه فرصت دارند متقاضیان را به صورت تک تک برای تکمیل مدارک و آورده فرا بخوانند، افزود: با توجه به محدودیت های کرونایی و تعطیلی برخی از ادارات اعلام کرده ایم که متقاضیان را متناسب با برنامه ریزی های صورت گرفته و از طریق کارتابل تنها برای یکبار جهت تکمیل اطلاعات دعوت کنند.
محمود زاده توضیح داد: برای طرح اقدام ملی مسکن یکبار مراجعه حضوری کافی است و متقاضیان بیش از یک بار لزومی ندارد که به ادارات کل مراجعه کنند.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی بیان کرد: متقاضیان باید برای تکمیل آورده خود تا ۳۰ آذرماه اقدامات لازم را انجام دهند و در صورتی که تا پایان آذرماه آورده خود را تکمیل نکنند از فهرست طرح اقدام ملی مسکن حذف خواهند شد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: