bazarnews

کد خبر: ۸۰۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
فینال لیگ قهرمانان آسیا با حضور هواداران در ورزشگاه الجنوب دوحه برگزار می شود.

برخی منابع خبری در قطر اعلام کرده اند با تصمیم مشترک AFC و کمیته محلی برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه، ۱۹ دسامبر (۲۹ آذر) میان پرسپولیس ایران و نماینده شرق آسیا با حضور تماشاگران انجام خواهد شد.
ایرانیان مقیم قطر نیز می توانند طبق پروتکل های اعلامی برای حمایت از پرسپولیس بلیت این بازی را تهیه کنند و در استادیوم الجنوب از نماینده ایران در فینال حمایت کنند. قرار است برای فینال جام امیر که ۱۸ دسامبر در استادیوم الریان برگزار می شود تا چهارمین استادیوم جام جهانی ۲۰۲۲ افتتاح شود، ۵۰ درصد ظرفیت استادیوم بلیت فروشی انجام شود و طبق همین پروتکل ها برای فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز بلیت فروشی صورت بگیرد.
تمامی تماشاگرانی که برای فینال امیر کاپ و لیگ قهرمانان آسیا قصد حضور در استادیوم ها را دارند، باید تست کرونا بدهند و طبق اطلاعات ثبت شده آنها در صورت منفی بودن تست کرونا بلیت به آنها فروخته می شود. 
برای ورود به استادیوم ها نیز بار دیگر وضعیت افراد با اپلیکیشن هایی که داشتن آن در قطر اجباری است و وضعیت سلامت افراد را نمایش می دهد، کنترل خواهد شد و در صورت سبز بودن وضعیت اجازه حضور در استادیوم داده می شود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: