bazarnews

کد خبر: ۸۰۶۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
تعداد کاربران EMUI ۱۱ در کمتر از ۳ ماه از زمان عرضه آن به ۱۰ میلیون نفر در دنیا رسید. این مدت، یک ماه و نیم کمتر از زمانی است که نسخه ی EMUI ۱۰ توانست به ۱۰ میلیون دست پیدا کند.

بنابر اعلام هوآوی، این مجموعه به صورت رسمی در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کرد تعداد کاربرانی که از گوشی هایی با رابط کاربری EMUI ۱۱ استفاده می کنند، به عدد ۱۰ میلیون نفر رسیده است. این موضوع در حالی اتفاق افتاده که تنها ۸۲ روز از عرضه ی جهانی این نسخه از رابط کاربری هواوی برای گوشی های موبایل گذشته است.
این به روزرسانی در ماه سپتامبر و در جریان کنفرانس HDC ۲۰۲۰ معرفی شد و پس از گذشت تقریبا ۳ ماه توانست به رکورد ۱۰ میلیون کاربر دست پیدا کند. این مدت، یک ماه و نیم کمتر از زمانی است که نسخه ی EMUI ۱۰ توانست به ۱۰ میلیون کاربر برسد.
نسخه ی جدید رابط کاربری Emotion UI در کنفرانس توسعه دهندگان هوآوی (Huawei Developer Conference) سال ۲۰۲۰ معرفی شد و مشخص بود که تغییرات ظاهری فراوان و بهینه سازی های زیربنایی بسیاری در آن لحاظ شده است.
یکی از بزرگ ترین تغییراتی که در EMUI ۱۱ اعمال شده ، قابلیت نمایش چند پنجره به صورت هم زمان است که در آن، کاربر می تواند این قابلیت را با یک ژست حرکتی (Gesture) فعال کند. بهبودهایی هم در زمینه ی ارتباط بین کامپیوتر و گوشی موبایل صورت گرفته و امکان همکاری بین چند دستگاه فراهم شده است.
انیمیشن های صفحه Lock Screen هم خیلی شیک و جذاب تر شده اند و زیبایی رابط کاربری گوشی موبایل را چند برابر کرده اند. این زیبایی های بصری از تغییرات اصلی EMUI ۱۱ هستند و تم های جذاب همراه با صفحه نمایش همواره روشنی که نشانه هایی از زیبایی شناسی هنرمندانه در آن دیده می شود، از نکات مثبت به روزرسانی به شمار می آیند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: