bazarnews

کد خبر: ۸۰۶۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
«محمد نهاوندیان» معاون اقتصادی رئیس‌جمهوری با سه منتخب بازار تهران دیدار کرد و در این جلسه، مسائل بازاریان در دوره محدودیت‌های کرونا همراه با راهکارهای پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفت.

«بهزاد یعقوبی» یکی از سه منتخب صنوف بازار تهران در این دیدار با اعلام اینکه این دیدار  عصر شنبه در دفتر معاون رئیس‌جمهوری برگزار شد که محمد توکلی و عبدالله اسفندیاری، دیگر منتخبان بازار و نیز ابراهیم درستی (نماینده صمت در اصناف کشور) نیز شرکت داشتند، گفت، معاون رئیس‌جمهوری در این دیدار کمک به بازاریان را وعده دادند.

نماینده منتخب بازار تهران با اشاره به سخنان معاون اقتصادی رئیس‌جمهوری برای حل مسائل بازاریان، افزود: در این دیدار معاون رییس جمهوری ضمن قدردانی از همکاری و همراهی همه جانبه بازار و اصناف تهران در اجرای طرح ها و محدودیت های اعلامی از سوی ستاد ملی کرونا و درک شرایط صنوف آسیب دیده، مواردی را مطرح و قول پیگیری تمامی موارد به خصوص مالیات را دادند.  

یعقوبی ادامه داد: معاون اقتصادی رئیس جمهور همچنین گفتند وام تولیدی برای اشخاص حقیقی که معوقه داشتند سررسیدش تا پایان ۹۸ بود و تا پایان سال ۹۹ تمدید شده است و نیز این فرصت وجود دارد که متقاضیان تا آخر آذر ثبت نام کنند.  

به گفته وی «نهاوندیان» تصریح کرد که در این باره اطلاع رسانی به موقعی انجام می‌شود و مقرر شد که نشست هایی برای رفع مشکلات بازاریان ‌در باب حل مشکلات و موضوعات این‌چنینی با منتخبان بازار و دیگر مسولان صورت پذیرد.

این منتخب با بیان اینکه در این نشست بنده در خصوص بلوک بندی مالیاتی پهنه ۱۱۲ هکتاری بازار و نحوه اجاره داری در شرایط سخت اقتصادی دوران کرونا صحبت کردم، افزود: تنها دارایی یک بازاری اعتبار او در کسب و کار است که معاون رئیس جمهوری اعلام کردند گام هایی در این باره برداشته شده و نیز در راستای اصلاح و هزینه تجاری آب و فاضلاب و نحوه وصول آن در قانون پبش‌بینی هایی دیده خواهدشود.  

وی ادامه داد: همچنین توکلی دیگر منتخب بازار در خصوص طرح گام و نحوه استفاده تولید کنندگان پوشاک نیز مطالبی برای کاهش زیان کسبه مطرح کرد.

یعقوبی اضافه کرد: این نماینده اصناف کشور نیز در خصوص پیرامون حمایت مالیاتی صنوف مطالبی را طرح کرد که در شرایط سخت کمک شود تا این معضلات مرتفع شود. 

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: