bazarnews

کد خبر: ۸۰۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
معاون اول رییس جمهور در تماس تلفنی با استاندار خوزستان بر بسیج تمام ظرفیت ها و امکانات، برای کمک رسانی فوری به سیل زدگان تاکید کرد.

اسحاق جهانگیری در تماس تلفنی با استاندار خوزستان، ضمن دریافت گزارشی از آخرین وضعیت وقوع سیل در این استان، بر لزوم انجام اقدامات عاجل و فوری برای رفع آبگرفتگی معابر و جلوگیری از آسیب به منازل مسکونی و زیرساخت های استان تاکید کرد.
وی همچنین با تاکید بر اینکه باید گزارشی کارشناسی از علل وقوع آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی مردم تهیه شود، افزود: تکرار این اتفاقات مردم را آزرده خاطر کرده که لازم است برای پیشگیری از تکرار این آبگرفتگی ها، نسبت به بررسی دقیق و کارشناسی علل اصلی آبگرفتگی اقدام و برای رفع نواقص و کاستی ها با فوریت برنامه ریزی شود.
جهانگیری ضمن ابراز همدردی با مردم سیل زده و ساکنین منازلی که دچار آبگرفتگی و آسیب شده اند، از استاندار خوزستان خواست در اسرع وقت برآوردی دقیق از میزان خسارات تهیه و گزارش آن را ارائه دهد.
معاون اول رئیس جمهور همچنین در تماس تلفنی جداگانه با استاندار بوشهر، بر لزوم انجام اقدامات عاجل و فوری برای رفع آبگرفتگی معابر و جلوگیری از آسیب به منازل مسکونی و زیرساخت های استان تاکید کرد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: