bazarnews

کد خبر: ۸۰۶۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
شرکت اسکلتون تکنولوژیز که پیش از این ابرخازن های خود را در اتوبوس های یک شرکت ایرلندی مورد آزمایش قرار داده بود، موفق به جمع آوری سرمایه ۴۱٫۳ میلیون یورویی برای توسعه بیشتر این فناوری شده است.

شرکت اسکلتون تکنولوژیز (Skeleton Technologies) یکی از شرکت های فعال در حوزه باتری و ابرخازن نانویی است و از جمله بزرگترین تولیدکنندگان اروپایی ادوات ذخیره انرژی مبتنی بر ابرخازن است. این شرکت به تازگی اعلام کرده که موفق به جذب ۴۱٫۳ میلیون یورو سرمایه شده است. تمام سرمایه گذاران فعلی این شرکت در افزایش سهام مشارکت کردند و کارآفرینان برجسته اروپایی و سرمایه گذاران بین المللی نیز به آن ها پیوستند.
تاوی مادیبرک، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت اسکلتون تکنولوژیز، می گوید: «حرکت برای انتقال انرژی و کاهش تولید کربن در اقتصاد از هر زمان دیگری جدی تر است. من افتخار می کنم که می بینم سرمایه گذاران ما به چشم انداز اسکلتون تکنولوژیز معتقدند. تجربه آن ها به ما کمک می کند تا با سرعت بیشتری رشد کنیم. ما محصولات مناسبی برای جذب سهم عمده ای از بازار در صنعت ابرخازن در سطح جهان داریم.»
دیگو پاویا، مدیرعامل اینو انرژی EIT می گوید: «تحول سبز اقتصادی اروپا – از حمل و نقل تا صنایع فرآوری – بدون راهیافت های نوآورانه ذخیره انرژی قابل تصور نیست؛ بنابراین، هر کمکی برای ایجاد پیشگامان اروپا در این عرصه از اهمیت راهبردی بالایی برخوردار است. اسکلتون تکنولوژیز، با فناوری پیشرفته ابرخازن خود که در حوزه های مختلف قابل استفاده است، تمام توان لازم را برای تبدیل شدن به یکی دیگر از شرکت های پیشرو در اروپا دارد و ما افتخار می کنیم که پشتیبانی خود را از آن ها ادامه دهیم.»

برچسب ها: سرمایه ، خازن ، نانو
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: