bazarnews

کد خبر: ۸۰۸۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
علیرضا رزم حسینی روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه های کشور با اعلام اینکه کیفیت، تنوع و قیمت خودرو تولید داخل در شان مردم ایران نیست، افزود: بسته اصلاح صنعت خودرو را ارائه کرده ایم که به زودی نهایی می شود. وزیر صمت همچنین با تاکید بر اینکه باید رقبای جدید در حوزه خودروسازی وارد شوند، گفت: بخش خصوصی باید تقویت شود.

علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد : کیفیت ، تنوع و قیمت خودروهای تولید داخل در شان ملت ایران نیست.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)، علیرضا رزم حسینی روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه های کشور با اعلام اینکه کیفیت، تنوع و قیمت خودرو تولید داخل در شان مردم ایران نیست، افزود: بسته اصلاح صنعت خودرو را ارائه کرده ایم که به زودی نهایی می شود.
وزیر صمت همچنین با تاکید بر اینکه باید رقبای جدید در حوزه خودروسازی وارد شوند، گفت: بخش خصوصی باید تقویت شود.
وی با نگاه به آمارها در حوزه خودرو گفت: افزایش تولید ۵۰ درصدی در حوزه خودرو پیش بینی شده است که تا پایان سال محقق شود و در همین چند ماه اخیر نیز ایران خودرو و سایپا افزایش تولید داشتند.
وزیر صمت در بخش دیگری از سخنان خود تامین نهاده های دامی را وظیفه وزارت صمت دانست و گفت: نهاده های دامی به موقع تامین شدند و توزیع آنها از طریق سامانه "بازارگاه" وزارت جهاد کشاورزی می باشد.
رزم حسینی همچنین دو نرخی بودن ارز را ریشه بسیاری از فسادها دانست که سبب از بین رفتن ثروت ملی می شود و در این خصوص افزود: در ۲۰ قلم کالایی که ارز ترجیحی دریافت می کنند ثبات نسبی، کاهش قیمت و وفور را شاهد هستیم.
وزیر صمت همچنین با بیان اینکه صادرکنندگان در این شرایط سخت تحریمی مجاهدان اقتصادی هستند، بیان کرد: ابلاغ سیاست های جدید صادراتی توسط رئیس جمهور و با هماهنگی بانک مرکزی و ستاد اقتصادی دولت سبب خرسندی فعالان اقتصادی و حل بسیاری از پرونده ها در این حوزه شده است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: