bazarnews

کد خبر: ۸۰۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران گفت: احتمالاً طی هفته های پیش رو (تا آخر آذرماه) قیمت خودروها ریزش مجدد داشته باشد؛ چراکه عرضه از سوی خودروسازان بیشتر شده و وعده شده که تا آخر ماه جاری، ۴۰ خودرو وارد بازار شود.

سعید موتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران، با بیان اینکه پس از تعطیلات دو هفته ای بازارها و بازار خودرو با آغاز به کار مجدد بازار در یک هفته اخیر، تغییرات چندانی در در قیمت ها مشاهده نشد اما در هر صورت قیمت ها با شیب بسیار ملایم، مسیر کاهشی خود را ادامه می دهد، اظهار کرد: ریزش قیمت ها که از نیمه دوم آبان ماه نسبت به اوایل آبان ماه به میزان ۳۰ درصد آغاز شد؛ ثابت مانده است. به عبارتی در خودروهای داخلی و همچنین مونتاژی ها همچنان همان ۳۰ درصد کاهش باقی مانده است.
وی در رابطه با وضعیت عرضه و تقاضا در بازار، گفت: تقاضای کاذب برای خرید خودرو در بازار فروکش کرده است. فروشنده در بازار وجود دارد اما تنها مصرف کننده واقعی برای خرید مراجعه می کند.
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران پیش بینی کرد: احتمالاً طی هفته های پیش رو (تا آخر آذرماه) قیمت خودروها ریزش مجدد داشته باشد؛ چراکه عرضه از سوی خودروسازان بیشتر شده و وعده شده که تا آخر ماه جاری، ۴۰ خودرو وارد بازار شود. بنابراین در بازاری که خریدار کم و فروشنده زیاد است، قیمت ها ریزش خواهد داشت و تا احتمالاً تا دو الی سه ماه آینده دیگر افزایش قیمت در بازار خودرو نخواهیم داشت.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: