bazarnews

کد خبر: ۸۰۸۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
معاون وزیر راه و شهرسازی از تدوین آئین‌نامه اجاره‌داری حرفه‌ای خبر داد و گفت: برای ساماندهی بازار اجاره هم اخیرا آئین‌نامه اجاره‌داری حرفه‌ای را تدوین و برای تصویب به مراجع بالاتر ارائه کردیم.

محمود محمودزاده در نشست خبری امروز با اشاره به اثرگذاری نرخ ارز در بازار مسکن اظهار داشت: بخش زمین و مسکن یکی از مهمترین مرجع برای ذخیره سرمایه است به همین دلیل به دنبال تفکیک بازار سرمایه و سفته‌بازی در مسکن هستیم.
وی با تاکید بر اینکه راه‌اندازی سامانه اسکان و املاک یکی از راهکارهای تفکیک بازار سفته‌بازی از مصرف در بخش مسکن بوده است، ادامه داد: با توجه به ماده 54 اصلاحیه مجلس، تمامی خانواده‌ها مکلف به ثبت اطلاعات سکونتی خود در سامانه هستند و این اقدام باعث شفاف شدن اطلاعات می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: از دیگر راهکارهای ایجاد ثبات و تعادل در بازار مسکن، افزایش تولید است از این رو پروژه و طرح مسکن ملی با همکاری نهادها و سازمان‌های مربوطه را به اجرا رساندیم.
محمودزاده از تدوین آئین‌نامه اجاره‌داری حرفه‌ای خبر داد و گفت: برای ساماندهی بازار اجاره هم اخیرا آئین‌نامه اجاره‌داری حرفه‌ای را تدوین و برای تصویب به مراجع بالاتر ارائه کردیم.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: