bazarnews

کد خبر: ۸۰۹۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
سردار محمد با بیان اینکه سوء مدیریت، دلیل مشکلات خوزستان است، گفت: قر ارگاه خاتم الانبیا بازوی اجرایی دولت ها است.

سردار سعید محمد، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا در برنامه "نگاه یک" تصریح کرد: قرارگاه خاتم الانبیا در طول ۳۰ سال فعالیت خود دستاوردهای زیادی داشته است که مهمترین دستاورد این بود که کشور به یک روحیه خودباوری رسیده است.
محمد بیان کرد: اثبات واژه ما می توانیم، راه نجات کشور است و امروز قرارگاه خاتم توانسته این واژه را به اثبات برساند و در حوزه های تحت فعالیت خود الگوسازی و ظرفیت سازی کند و از ظرفیت های موجود در کشور، زنجیره ارزش را در بخش های گوناگون تکمیل کند.
او ادامه داد: در بخش هایی که کشور در آن به خودکفایی رسیده، دشمن مأیوس و ناامید است و در آن حوزه ها هیچ حرفی از تحریم مطرح نمی کند.
قرارگاه خاتم الانبیا بازوی اجرایی دولت ها است
او در خصوص اینکه گفته می شود ۴۰ درصد اقتصاد کشور در اختیار قرارگاه است؟ توضیح داد: افراد مغرض بر علیه قرارگاه برنامه هایی دارند که نشان دهنده این است ما راه درستی را طی می کنیم .قرارگاه بازوی اجرایی دولت ها است و در همه دولت ها خدمت گذار بوده ایم و پشتوانه قوی برای آن هستیم.
محمد افزود هیچ عرصه ای نیست که قرارگاه در آن نقشی نداشته باشد. اینکه سهم قرارگاه چقدر است، در قانون بودجه ردیف پروژه ها مشخص است و اگر جمع زده شود کاملا شفاف است.
این مقام مسئول ادامه داد: سهم بودجه عمرانی کشور در سال ۹۹ حدود ۸۳ هزار میلیارد تومان است که ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان مربوط به پروژه های عمرانی قرارگاه است که ۳.۵ تا ۴ درصد از کل بودجه عمومی کشور است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: