bazarnews

کد خبر: ۸۰۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) با اتخاذ تمهیدات لازم جهت ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای افزایش فروش نفت خام، گاز و میعانات گازی به پالایشگاه ها، پتروشیمی ها و پتروپالایشگاه های داخل از طریق اعطای تنفس خوراک موافقت کردند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 23 آذر) مجلس شورای اسلامی و در جریان رسیدگی به طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور با ماده (8) آن موافقت کردند.
در ماده (8) آمده است:
تنظیم، تدوین و ابلاغ شاخص هایی متضمن رعایت عدالت در پرداخت تسهیلات بین استان ها براساس آئین نامه مصوب هیات وزیران.
در ادامه نمایندگان مجلس با 143 رأی موافق، 57 رأی مخالف و 5 ممتنع از 252 نماینده حاضر در جلسه با پیشنهاد ارائه شده در خصوص ماده (9) موافقت کردند.
مالک شریعتی نیاسر سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توضیح پیشنهاد خود درباره ماده (9) توضیحاتی داد و اعلام کرد که این ماده به شرح زیر اصلاح شد:
تمهیدات لازم جهت ایجاد زیرساخت های مورد نیاز برای افزایش فروش نفت خام، گاز و میعانات گازی به پالایشگاه ها، پتروشیمی ها و پتروپالایشگاه های داخل از طریق اعطای تنفس خوراک و کاهش تدریجی صادرات با استفاده از ظرفیت بخش های غیردولتی، شرکت های دانش بنیان و ابزار بازار سرمایه و همچنین پیش بینی ردیف مستقل در بودجه سنواتی برای کلیه منابع حاصل از عرضه داخلی نفت خام، گاز و میعانات گازی.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: