bazarnews

کد خبر: ۸۱۱۶۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری درباره جزئیات ارائه خدمات پزشکی آنلاین به بازنشستگان، توضیحاتی داد.

محمود مرتضایی فرد مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در گفت وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری ، اظهار کرد: افرادی که به تازگی بازنشسته شده اند در هر مقطعی می توانند برای ثبت نام بیمه تکمیلی اقدام کنند حتی اگر اواسط قرارداد باشد.
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه ماهانه ۳۰ هزار تومان از حقوق بازنشستگان کشوری بابت بیمه تکمیلی کسر می شود، گفت: سهم صندوق بازنشستگی کشوری و دولت مجموعا ۱۰۰ هزار تومان است.
جزئیات بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری در سال ۹۹
وی ادامه داد: آتیه سازان حافظ ارزیاب خسارت است و پرداخت غرامت با صندوق بازنشستگی کشوری است و به دلیل اینکه در پرداخت غرامت دستمان باز باشد پرداخت دست خود صندوق بازنشستگی است.
مرتضایی فرد تصریح کرد: طرحی به تازگی برای بازنشستگان در نظر گرفته ایم این طرح به این صورت است که بازنشستگان و افراد تحت تکفل آن ها تا سقف ۵۰۰ هزار تومان می توانند به صورت رایگان از خدمات پزشکی و آزمایشگاهی آنلاین بهره مند شوند. شرکتی که بخشی سهام آن متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری است این اقدام را برای بازنشستگان انجام می دهد.
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه این اقدام برای آن است که بازنشستگان در شرایط کرونایی به مراکز درمانی مراجعه نکنند، افزود: خدماتی مانند نوار قلب، شنوایی سنجی و ... به صورت آنلاین به بازنشستگان ارائه داده می شود.
وی گفت: افرادی که در لیست بیمه تکمیلی هستند و می خواهند انصراف دهند می توانند با ارائه درخواست در سامانه sabasrm.ir انصراف خود را اعلام کنند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: