bazarnews

کد خبر: ۸۱۲۶۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
شاخص کل بورس در اولین روز هفته با رشد ۳۱ هزار و ۵۲۷ واحدی در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۴۴۴ هزار واحد رسید.

براساس معاملات امروز بیش از ۱۱ میلیارد و ۶۶۱ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۱۲۱ هزار و ۳۲۲ میلیارد ریال داد و ستد شد.
همچنین شاخص کل (هم وزن) با هشت هزار و ۸۴۰ واحد افزایش به ۴۴۵ هزار ۲۳۵ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با پنج هزار و ۷۸۷ واحد رشد به ۲۹۱ هزار و ۴۵۴ واحد رسیدند.شاخص بازار اول ۲۱ هزار و ۷۶۶ واحد و شاخص بازار دوم ۶۸ هزار و ۳۴۷ واحد افزایش داشت.
علاوه بر این در بین تمامی نمادها، نماد ملی صنایع مس ایران (فملی) با سه هزار و ۶۷۹ واحد، فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با سه هزار و ۵۲۹ واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس (فارس) با دو هزار و ۴۵۹ واحد، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با یک هزار و ۷۵۴ واحد، معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) با یک هزار و ۳۰۰ واحد، معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) با یک هزار و ۲۹۳ واحد، سرمایه گذاری غدری (وغدیر) با ۹۹۸ واحد و گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان) با ۹۶۹ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند.
در مقابل نماد پالایش نفت اصفهان (شپنا) با ۸۰۴ واحد، بانک پارسیان (وپارس) با ۳۹۴ واحد، پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با ۲۸۹ واحد، پالایش نفت تهران (شتران) با ۲۸۳ واحد، سرمایه گذاری ملی ایران (ونیکی) با ۲۷۷ واحد، پالایش نفت تبریز (شبریز) با ۱۹۶ واحد و گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو (خگستر) با ۱۴۹ واحد با تاثیر منفی بر شاخص همراه بودند.

برچسب ها: بازار سرمایه ، دلار ، ارز
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: