bazarnews

کد خبر: ۸۱۲۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
پس از فروش فوق العاده های گروه صنعتی ایران خودرو به صورت هفتگی، اکنون با از گذشت ۲۰ روز از شروع ثبت نام برای نهمین فروش فوق العاده این خودروساز، دهمین مرحله از عرضه محصولات ایران خودرو از امروز (یکشنبه) به مدت سه روز، این بار با عرضه سه محصول پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو پارس بنزینی و پژو پارس با موتور TU۵ اجرا خواهد شد.

در حالی گروه صنعتی ایران خودرو دهمین مرحله از فروش فوق العاده محصولات خود با موعد تحویل حداکثر سه ماهه را ۲۰ روز پس از برگزاری نهمین مرحله به اجرا درآورده است که هفته گذشته (۲۴ آذرماه) ۲۰ هزار دستگاه خودرو شامل سه محصول پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و سمند LX را با موعد تحویل شهریور تا آبان ماه ۱۴۰۰، پیش فروش و قرعه کشی آن ها را پنجشنبه گذشته (۲۷ آذر ماه) از میان متقاضیان، قرعه کشی و برندگان را مشخص کرد.
در دهمین مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو، سه محصول پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو پارس بنزینی و پژو پارس با موتور TU۵ با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه و با قیمت قطعی عرضه خواهد شد. ثبت نام در این طرح از امروز (یکشنبه) به مدت سه روز (تا سه شنبه دوم دی) اجرا می شود.
همچون روال همیشگی طرح های فروش فوق العاده، پس از پایان مهلت ثبت نام و احراز هویت متقاضیان، قرعه کشی از میان ثبت نام کنندگان واجد شرایط در حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد و پس از انجام فرآیند قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی، اسامی منتخبان از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان نیز ظرف پنج روز بایستی وجه خودرو را از طریق همان سایت فروش اینترنتی به آدرس  esale.ikco.ir واریز کنند.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: