bazarnews

کد خبر: ۸۱۳۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
سهام عدالت مانند گذشته هنگام رشد شاخص کل رشد زیادی نمی کند و در حال حاضر روند شاخص هم وزن بهتر از شاخص کل است و به دلیل اینکه سهم های تاثیرگذار بر ارزش سهام عدالت نماد های بنیادین هستند ارزش سهام عدالت با رشد شاخص هم وزن رشد چندانی نخواهد داشت.

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به تبع روند نزولی شاخص کل به کانال ۱۲ میلیون تومان وارد کرد. این در حالی است که ارزش سهام عدالت با شروع معاملات هفته گذشته به قیمت ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید.
به گزارش تجارت نیوز، در جریان معاملات امروز و روز های گذشته بازار سهام نماد های تاثیرگذار بر ارزش سهام عدالت روندی نزولی داشتند. گروه بانکی، گروه فلزات اساسی، گروه پالایشی و پتروشیمی روندی نزولی داشتند و به همین دلیل ارزش سهام عدالت افت زیادی کرد.
از طرفی سهام عدالت مانند گذشته هنگام رشد شاخص کل رشد زیادی نمی کند و در حال حاضر روند شاخص هم وزن بهتر از شاخص کل است و به دلیل اینکه سهم های تاثیرگذار بر ارزش سهام عدالت نماد های بنیادین هستند ارزش سهام عدالت با رشد شاخص هم وزن رشد چندانی نخواهد داشت.
با این حساب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به ۷ میلیون و ۷۸۳ هزار تومان و ۳۰ درصد آن به ۳ میلیون و ۸۹۱ هزار تومان رسید.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: