bazarnews

کد خبر: ۸۱۷۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
وزیر صمت در ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: شرایط تامین و تولید کالاها و اقلام مورد نیاز مردم مناسب است و پیش بینی های لازم برای ذخیره سازی میوه شب عید و همچنین تشدید نظارت ها در ایام پایانی سال انجام شده است.

علیرضا رزم حسینی با تاکید بر این مطلب، افزود: هماهنگی با دستگاه های مرتبط از جمله وزارت جهاد کشاورزی، گمرک و بانک مرکزی و همچنین ابلاغیه های جدید ستاد اقتصادی دولت تاثیر خوبی در تامین کالاها و اقلام مورد نیاز مردم و همچنین مواد اولیه کارخانجات برای افزایش تولید آنها داشته است.
سیاست وزارت صمت عرضه و فراوانی کالاست
وی با اعلام اینکه سیاست این وزارتخانه عرضه و فراوانی کالا برای حفظ تعادل قیمتی در بازار است، تصریح کرد: برای کالاهای تولید داخل این موضوع اتفاق افتاده است که آثارش را نیز در بازار می بینیم.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با یادآوری اینکه در جنگ اقتصادی ظالمانه ای قرار گرفته ایم، خاطرنشان کرد: گرانی با گرانفروشی متفاوت است و گران فروشی در خصوص کالاهایی است که در این شرایط جنگ ظالمانه بی انصافانه افزایش قیمت پیدا می کنند و دستگاه های نظارتی و مرتبط در این حوزه ورود می کنند.
تشدید بازرسی های بازار در ایام پایانی سال
رزم حسینی با بیان اینکه بازرسی ها با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال تشدید خواهد یافت، گفت: مردم نباید نگران افزایش قیمت ها در ماه های منتهی به سال و شب عید باشند که در همین راستا تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: