bazarnews

کد خبر: ۸۲۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی خبر از همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء با این وزارت خانه برای تکمیل ۱۱۹۷ کیلومتر فیبر نوری به منظور محرومیت زدایی ارتباطی از استان سیستان و بلوچستان داد.

 محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در سفر خود به سیستان و بلوچستان به رفع مشکلات اینترنتی این استان پرداخت و خبر از اتصال سریع چندین روستا در این استان به اینترنت داد.

همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء با وزارت ارتباطات برای تکمیل ۱۱۹۷ کیلومتر فیبر نوری به منظور محرومیت زدایی ارتباطی از استان سیستان و بلوچستان خبر جدیدی است که وزیر ارتباطات در صفحه مجازی خود منتشر کرد.

وزیر ارتباطات در صفحه مجازی خود پستی را در این خصوص منتشر کرد و نوشت: "محکم پای کار ایستادیم تا تبعیض در دسترسی به اینترنت را کم کنیم و نعمت اینترنت رو با بهترین کیفیت به جاهایی از کشور برسانیم که معلوم شود شاخ غول هم را می‌شود شکست.

امروز با سردار سعید محمد، برای تکمیل یک پروژه حیاتی در استان سیستان و بلوچستان توافق کردیم؛ به لطف خدا، با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء ۱۱۹۷ کیلومتر فیبر نوری برای تکمیل و تقویت شبکه زیرساخت استان ارتباطی سیستان و بلوچستان احداث خواهیم کرد. بهترین کارها وقتی اجرایی میشه که هدف همه ما راحت‌تر شدن زندگی مردم باشه. منتظر یک تحول بزرگ در اینترنت سیستان و بلوچستان باشید."

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: