bazarnews

کد خبر: ۸۲۵۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۵
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از حذف ردیفی که به ضرر کشاورزان بود، در بودجه ۱۴۰۰ خبر داد.

 عباس جهانگیرزاده در گفت‌وگویی اظهار داشت: یکی از اولویت‌های اساسی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در بودجه امسال حذف لایحه‌های مربوط به موانع تولیدات کشاورزی و  لایحه‌های مربوط به موجب ضرر به کشاورزان بوده و در این زمینه حمایت  از  کشاورزان مبنای کار است.

وی افزود: در بودجه‌ای که دولت به مجلس ارائه کرده ‌کمیسیون کشاورزی به صورت تخصصی در حوزه کشاورزی پیشگام شده تا حمایت از کشاورزان در اولویت اساسی باشد.

نماینده مردم پارس‌آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آب بهای، حق آبه کشاورزان 3 درصد کاهش یافته و  همچین جرایم ورود از کشت برای کشاورزان در منطقه که دولت پیشنهاد داده بود، حذف شده است.

جهانگیرزاده افزود: با توجه به بررسی‌ها و اقداماتی که در بودجه امسال انجام شده است، انتظار می‌رود مشکلات خاصی در تولیدات محصولات کشاورزی وجود نداشته باشد و دغدغه و مشکلات کشاورزان تلاشگر برطرف شود.

 وی با بیان اینکه در حوزه آب شرب نیز در شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز  اقدامات بسیار خوبی انجام شده است، گفت: انتظار می‌رود با اختصاص اعتبارات و عملیاتی کردن برنامه‌ها سال آینده مشکلی در آب شرب روستاهای پارس آباد و اصلاندوز و بیله‌سوار نداشته باشیم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جلسه‌ای با حضور استاندار و مدیران مربوطه در تهران برگزار شد که نسبت به حل مشکلات آب شرب روستاهای پارس آباد، اصلاندوز تصمیمات خوبی گرفته شد.

جهانگیرزاده  با بیان اینکه در دو ماه گذشته 7 میلیارد تومان برای لوله‌کشی تصفیه خانه خروسلو هزینه شده، تصریح کرد: با راه‌اندازی تصفیه‌خانه منطقه خروسلو مشکل آب شرب 200 روستای این منطقه حل می‌شود که  سال آینده این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: