bazarnews

کد خبر: ۸۲۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
مسوول گروه جهادی حسینیه اعظم اشکنان گفت: این اقدام توسط گروه جهاد حسینیه اعظم اشکنان موجب اشتغال زایی مستقیم برای چهار نفر نیز شده است و در کنار کاشت سبزی و صیفی جات، ۴۰۰ اصله درخت خرما نیز وجود دارد که درآمد حاصل از فروش محصولات این درختان نیز ، بین محرومین و نیازمندان شهرستان لامرد توزیع خواهد شد.

مسوول گروه جهادی حسینیه اعظم اشکنان اظهار داشت: باهدف کمک به نیازمندان شهرستان لامرد، ۴ هکتار زمین در غرب حوزه علمیه رضویه لامرد کاشت سبزی و صیفی جات ، در آن انجام شد.


محمدحسن پور افزود: این اقدام توسط گروه جهاد حسینیه اعظم اشکنان موجب اشتغال زایی مستقیم برای چهار نفر نیز شده است و در کنار کاشت سبزی و صیفی جات، ۴۰۰ اصله درخت خرما نیز وجود دارد که درآمد حاصل از فروش محصولات این درختان نیز ، بین محرومین و نیازمندان شهرستان لامرد توزیع خواهد شد. 
وی خاطرنشان کرد: با برنامه های ریزی های انجام شده توسط گروه جهادی حسینیه اعظم اشکنان در ماه های آینده نیز کشت گیاهان دارویی آغاز می شود.
به گزارش فارس، پس از شیوع ویروس کرونا و فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام کمک های مؤمنانه، مواسات و همدلی به نیازمندان جامعه، گروه جهادی حسینیه اعظم اشکنان ماهیانه در بخش های مختلفی از جمله طرح اکرام ایتام و محسنین، اشتغال، مسکن، درمان، کمک به امر ازدواج و تأمین جهیزیهٔ نوعروسان نیازمند، اطعام، تهیهٔ سبد غذایی و تهیهٔ سبد کالایی و کمک های موردی در کنار نیازمندان شهرستان لامرد بوده است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: