bazarnews

کد خبر: ۸۳۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو از کاهش قیمت ها در بازار خودرو خبر داد.

سعید موتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در گفت و گو با خبرنگار ، با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: قیمت ها در بازار خودرو به شدت عقب نشینی کرده است. چند وقت است که قیمت خودرو به شدت روند نزولی گرفته است و شاهد کاهش قیمت ها هستیم به طوری که نسبت به هفته گذشته قیمت ها ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان کاهش داشته است. 
او بیان کرد: قیمت خودروهای وارداتی هم به موازات قیمت خودروهای داخلی کاهش یافته است و پیش بینی می شود این کاهش قیمت ها ادامه دار باشد. تعداد معاملات نیز به همان نسبت کاهش یافته است چرا که این کاهش باعث می شود خریداران از خرید خودداری کنید و به همان میزان فروشنده ها نیز به علت اینکه خودرو را به قیمت بالاتر خریداری کرده انداز فروش خودداری می کنند.
قیمت خودرو در بازار آزاد مشخص شد
موتمنی ادامه داد: آزاد سازی واردات خودرو می تواند تاثیرات زیادی در بازار خودرو داشته باشد، اگر واردات آزاد شود ممکن است قیمت ها مجدد کاهش یابد. از طرفی با توجه به اینکه قیمت دلار هم رو به پایین است می تواند گفت که قیمت ها رو به کاهش خواهد رفت.
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: وزیر صمت هم وعده داده است که به زودی قرار است واسطه ها و دلالان از بازار خودرو حذف شوند و اگر این اتفاق رخ دهد قیمت ها مجدد روند کاهشی خواهند داشت. 
نام خودرو 
قیمت (تومان)
پژو ۴۰۵
۱۷۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو پارس 
۲۰۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲
۱۸۳.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵
۲۴۳.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۶ مدل(v8)
۲۴۸.۰۰۰.۰۰۰
سمند 
۱۷۵.۵۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک
۴۰۵.۰۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۷ دنده ای 
۲۷۵.۰۰۰.۰۰۰
پراید ۱۳۱ 
۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰
پراید ۱۱۱
۱۲۷.۰۰۰.۰۰۰

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: