bazarnews

کد خبر: ۸۴۳۸۲
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
امروز سهامداران شرکت‌های توسعه و عمران امید، فولاد امیر کبیر کاشان و سیمان سفید نی‌ریز در بورس و معامله‌گران شرکت‌های ویتانا، مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان و ذوب روی اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
 

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 385واحدی در ارتفاع یک میلیون و 150هزار و 610واحد به کار خود پایان داد و بیش از 11میلیارد و 169میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 9هزار و 837میلیارد تومان در یک میلیون و 144هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های توسعه و عمران امید، فولاد امیر کبیر کاشان و سیمان سفید نی‌ریز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های نوسازی و ساختمان تهران، سرمایه‌گذاری رنا  و گروه صنعتی ملی بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 353میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 258میلیارد تومان در 485هزار نوبت، آیفکس 94واحد ارشد کرد و در ارتفاع 17هزار و 530واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های ویتانا، مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان و ذوب روی اصفهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بهمن دیزل، کشاورزی کلارد شیر و صنایع چوب خزر کاسپین بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

 

تسنیم/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: