bazarnews

کد خبر: ۸۵۵۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
بزرگترین بانک سرمایه گذاری در آمریکا موسوم به جی پی مورگان اعلام کرد که به احتمال زیاد کاهش سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه گذاری در بیت کوین سبب شده است این رمزارز نتواند دوباره به قیمت ۴۰/۰۰۰ دلار برسد.
گروه بازاردیجیتال بازارنیوز- رضامؤیدی؛ بزرگترین بانک سرمایه گذاری در آمریکا موسوم به جی پی مورگان اعلام کرد که به احتمال زیاد کاهش سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه گذاری در بیت کوین سبب شده است این رمزارز نتواند دوباره به قیمت ۴۰/۰۰۰ دلار برسد. هم زمان خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ هم در گزارش مشابهی ادعا کرد در حال حاضر ورود سرمایه به صندوق‌های سرمایه گذاری در بیت کوین به اندازه کافی نیست تا بیت کوین بتواند از قیمت ۴۰/۰۰۰ دلار عبور کند.

کاهش تقاضای سرمایه گذاران بزرگ برای خرید بیت کوین
ورود سرمایه به صندوق‌های سرمایه گذاری در بیت کوین محکی جدی برای سنجش میزان علاقه سرمایه گذاران بزرگ به خرید بیت کوین است. حدود یک ماه قبل یکی از تحلیل گران بانک جی پی مورگان هشدار داده بود که کاهش علاقه سرمایه گذاران بزرگ و صندوق‌های سرمایه گذاری می‌تواند به کاهش قیمت بیت کوین تا ۲۴/۰۰۰ دلار و از میان رفتن سرمایه کاربران و سرمایه گذاران منجر شود.
بعد از افزایش سریع قیمت بیت کوین تا ۴۲/۰۰۰ دلار در تاریخ ۱۹ دی روند صعودی قیمت بیت کوین متوقف شد و در حال حاضر قیمت بیت کوین در محدوده ۳۰ هزار دلار در حال نوسان است.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: