bazarnews

کد خبر: ۸۶۳۹۶
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
رویداد دورهمی "خلاقیت، نوآوری و فناوری ویژه جوانان علاقه‌مند به کارآفرینی در حوزه گردشگری و صنایع‌دستی" به همت مرکز نوآوری و شتاب دهی جوانان استان گلستان روز گذشته به‌صورت مجازی و حضوری در سالن رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

این رویداد دورهمی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با حضور علاقه‌مندان، سمن‌ها، دانشجویان و هنرمندان و دکتر مهدی سقایی و دکتر جاوید ایمانیان و مهندس علی احمدی، از فعالان عرصه گردشگری برگزار شد.

در این رویداد دورهمی، در مورد مباحثی نظیر راه‌های کسب درآمد از ظرفیت‌های منطقه‌ای و اقلیمی استان در بخش  گردشگری و صنایع‌دستی  و بهره‌گیری ویژه و فرصت سازی از  ظرفیت‌های موجود بحث و تبادل‌نظر شد.

این رویداد در راستای اجرای طرح شتاب دهی کسب‌وکارهای فناورانه جوانان از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان و جهاد دانشگاهی واحد گلستان با هدف توانمندسازی جوانان در جهت تجاری‌سازی ایده‌های نوآورانه برگزار شد.

به گزارش ایسنا، از امروز تا سه‌شنبه هفته جاری به ترتیب رویدادهای دورهمی خلاقیت، نوآوری و فناوری ویژه جوانان علاقه‌مند کارآفرینی در حوزه گیاهان دارویی، دیدار در کارگاه صنایع‌دستی و دیدار در کارگاه تولیدی فراوری گیاهان دارویی برگزار خواهد شد.

ایسنا/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین