bazarnews

کد خبر: ۸۶۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
ایده دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در رویداد ایده‌شو مجازی صنعت، دانشگاه و کارآفرینی با رویکرد جهش تولید عنوان برتر را کسب کرد.
همزمان با چهل و دومین سالروز دهه فجر انقلاب اسلامی مراسم اختتامیه و اعلام نتایج ایده‌شو مجازی صنعت، دانشگاه و کارآفرینی با رویکرد جهش تولید به همراه تجلیل از برگزیدگان در مرکز رشد خلاقیت شهدای شهر هفشجان برگزار و ایده میثم هادی دهکردی دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با عنوان تخت بیمارستانی حمل بیمار تمام‌اتوماتیک و هوشمند به‌عنوان ایده برتر برگزیده شد.

سرپرست مراکز رشد واحد‌های فناور دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد در حاشیه این مراسم با ارائه خلاصه‌ای از اقدامات انجام گرفته در راستای برگزاری این رویداد اظهار کرد: در این رویداد ۶۰ ایده اولیه به دبیرخانه رویداد واقع در مرکز رشد این واحد دانشگاهی ارسال شد که پس از ارزیابی اولیه ۴۰ ایده برای داوری نهایی برگزیده شدند و پس از داوری تخصصی نهایی ۱۰ ایده برتر انتخاب و از نفرات برگزیده تجلیل شد.

رشید ریاحی مطرح کرد: مرکز رشد واحد‌های فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد به‌عنوان تنها مرکز رشد دارای موافقت اصولی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان، آماده حمایت از ایده‌های نوآورانه جوانان و نخبگان علمی کشور است و ایده‌های برگزیده با پیگیری به مرحله اجرا و تجاری‌سازی می‌رسند.
دانشجو/
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: