bazarnews

کد خبر: ۸۶۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: هر سال معرفی، انتخاب و تجلیل از تولیدکنندگان برتر با هدف ارتقای جایگاه حرفه ای کشاورزی، ایجاد انگیزه برای فعالان و تولیدکنندگان و تشویق آنان به منظور تلاش و بهبود کمی و کیفی محصولات، شناخت ظرفیت های تولید و ترویج و معرفی الگوهای موفق صورت می پذیرد.

اسماعیل صارمی با اشاره به تجلیل از تولیدکنندگان برتر کشاورزی شهرستان کرج در دهه مبارک فجر، اظهار داشت: بدین منظور در سال زراعی 99_98 از بین 29 پرونده معرفی شده  شهرستان کرج، تعداد 9 بهره بردار به عنوان نمونه برتر استانی انتخاب و به وزارت جهادکشاورزی معرفی شدند که در نهایت هفت نفر بعنوان نمونه استانی و  دو نفر از آنها به عنوان برگزیدگان برتر ملی انتخاب شدند.

مدیر جهاد کشاورزی کرج اظهار کرد: شکوفه شهرزاد به عنوان تولیدکننده  برتر کشت بافت و شرکت تعاونی روستایی سیجان کوثر به مدیر عاملی ابراهیم فریدونی به عنوان برگزیدگان ملی از شهرستان کرج معرفی و انتخاب شدند. همچنین سید یوسف شریفی خلخالی بعنوان تولیدکننده برتر سبزی و صیفی گلخانه ای، صمد دمنابی به عنوان تولید کننده برتر مرغ تخم گذار، سید محمد میرجلیلی به عنوان تولید کننده برتر محصول گواهی شده و ارگانیک، شرکت فنی مهندسی نوین پارسیان با مدیرعاملی هدایت آرین پور بعنوان شرکت برتر خدمات مشاوره ای، شرکت تعاونی گاوداران صنعتی البرز (ستاره) به مدیرعاملی بهمن عابدینی به عنوان اتحادیه تعاونی برتر دامداران، اتحادیه تعاونی مرغ تخمگذار البرز به مدیرعاملی علی احدی بعنوان اتحادیه تعاونی برتر مرغداران تخم گذار و زهرا محمودی نیا بعنوان مدیرعامل برتر صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی و عشایری در بخش استانی معرفی و انتخاب شدند.

مدیر جهاد کشاورزی کرج گفت: همزمان با دهه مبارک فجر و جشن پیروزی انقلاب، مراسم تجلیل از نمونه های کشاورزی در فرمانداری شهرستان کرج با حضور معاون استاندار  و فرماندار ویژه شهرستان کرج، معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری کرج و جمعی از پرسنل فرمانداری و جهاد کشاورزی برگزار و از این 9 نمونه برتر تقدیر به عمل آمد.

وی افزود: امیدواریم با استمرار این موضوع  ضمن تشویق دیگر تولیدکنندگان، شاهد دستیابی به کشاورزی پایدار، جهش تولید و حصول اهداف بلندمدت وزارت جهاد کشاورزی در عرصه خود کفایی و افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی باشیم.

اسماعیل صارمی گفت: معرفی و تجلیل از برگزیدگان ملی و استانی بخش کشاورزی بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور، وزیر و مسئولان و کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی استان البرز در روز یکشنبه نوزدهم بهمن ماه 1399 برگزار شد.

ایلنا/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: