bazarnews

کد خبر: ۸۶۵۷۲
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
وزارت ورزش تایید کرد: پول بودیمیر و دستیار کالدرون قرض گرفته شده است
در حالی باشگاه پرسپولیس با مشکلات مالی فراوانی برای بستن پرونده های این باشگاه در فیفا مواجه بود اما با پیگیری های رئیس هیات مدیره قرمزها این مشکل حل شد.

پس از تغییرات در ترکیب هیات مدیره تیم فوتبال پرسپولیس و حضور مجید صدری به عنوان رئیس هیات مدیره او در فضای مجازی که این روزها بسیار فعال است و برخی اوقات برای محبوبیت و دستیابی به جایگاه مناسب بین هواداران این تیم «کری» هم برای رقبا می خواند، او در اولین جلسه هیات مدیره قول داد که مشکلات را با کمک از برخی منابع حل خواهند کرد تا پنجره نقل و انتقالات این باشگاه تهدید نشود.

پرسپولیس که به دلیل وجود تحریم های بانکی نمی تواند پاداش نایب قهرمانی آسیا را فعلا دریافت کند با رایزنی های صدری موفق شدند پرونده های این باشگاه در فیفا که می توانست خطری جدی برای این باشگاه باشد را در فیفا بسته و مطالبات آنها را تسویه کنند.

پس از واکنش های بسیاری که بعد از این خبر و بسته شدن پرونده های قرمزها در فیفا به وجود آمد و انتقاد هواداران استقلال نسبت به این موضوع معاون وزیر ورزش و جوانان نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

علی‌نژاد معاون وزارت ورزش در بخشی از نشست خبری دیروزش در خصوص اینکه پول «بودیمیر» بازیکن و «اینیگو والنسیا» مربی سابق پرسپولیس و دستیار «گابریل کالدرون» چطور فراهم شده است، گفت: برای پرداخت بدهی دستیار کالدرون از منابع داخلی کمک گرفته شد. برای مطالبه بودیمیر هم از یک منبع قرض گرفتیم که نیمی از آن در هفته گذشته پرداخت شد و نیم دیگر را به همین شیوه امروز پرداخت کردیم.»

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: