bazarnews

کد خبر: ۸۶۸۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
از زمان شیوع ویروس کرونا، میلیون ها آمریکایی در پرداخت هزینه های اجاره مسکن و آب و برق خود دچار مشکل شده اند و این امر درآمد شرکت های آب و برق را کاهش داده است.

از زمان شیوع ویروس کرونا ، میلیون ها آمریکایی در پرداخت هزینه های اجاره مسکن و آب و برق خود دچار مشکل شده اند و این امر درآمد شرکت های آب و برق را کاهش داده است.

حال این سوال مطرح می شود که چه کسی و چه زمانی میلیاردها دلار بدهی پرداخت نشده قبض های برق را پرداخت خواهد کرد.

بیش از نیمی از ایالت های آمریکا در مارس 2020 به دلیل وضعیت اضطراری شیوع کرونا، مهلت پرداخت بدهی قبض های برق و گاز را افزایش دادند چرا که میلیون ها آمریکایی به دلیل تأثیر همه گیری بر تجارت و اقتصاد این کشور، شغل خود را از دست دادند.

این مهلت قانونی باعث شد نگرانی خانوارهای آمریکایی از اینکه مبادا در حالی که برای پرداخت اجاره و یا تامین غذای روزانه خود تلاش می کنند، بدون روشنایی و یا گرما بمانند، کاهش یابد.

طبق اعلام انجمن مدیران انرژی ملی آمریکا، مهلت پرداخت قبض های برق قرار است در 28 ایالت این کشور بین ماه های فوریه و مارس 2021 پایان یابد.

در عین حال، موسسه "سنس" ارائه دهنده اطلاعات استفاده از انرژی در منازل اعلام کرد که در حین تعطیلی های کرونایی و دستور العمل های ماندن در خانه طی بهار سال 2020، میانگین مصرف برق در خانه نسبت به سال 2019، 22 درصد افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، بیشتر مصرف کنندگان باید 22 درصد قبض برق بیشتری را در ماه آوریل 2020 نسبت به آوریل 2019 پرداخت کنند.

افکارنیوز/

برچسب ها: آمریکایی ، آب ، برق ، مسکن
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: