bazarnews

کد خبر: ۸۶۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به آغاز عملیات توسعه ورزشگاه شهدای کارگر بروجرد گفت: فاز اول ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری ولایت بهره‌برداری می‌رسد.

عباس گودرزی در حاشیه بازدید از طرح‌های ورزشی شهرستان بروجرد که با همراهی سروش مقدم مدیرکل بودجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام گرفت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  بروجرد  اظهارداشت: بازدیدی از دو پروژه مهم ورزشگاه 15 هزار نفری ولایت و ورزشگاه شهدای کارگر شهرستان بروجرد داشتیم. 

وی افزود: پیرو جلسات متعددی که در وزارتخانه برگزار شد و نشستی که با معاون وزیر داشتیم پیگیری‌های لازم جهت تخصیص اعتبارات  انجام گرف که هدف و تلاش ما این است که به زودی از فاز اول این استادیوم بهره‌برداری شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به آغاز عملیات توسعه ورزشگاه شهدای کارگر شهرستان بروجرد عنوان کرد: هدف ما آغاز اجرایی شدن عملیات و توسعه ورزشگاه کارگران است، البته یک سالن چند منظوره در این باشگاه ساخته شده که رو به اتمام است.

وی بیان کرد: زمین چمن این ورزشگاه و سایر آیتم‌های مورد نیاز مهیا شده که در واقع یک مجموعه کامل ورزشی محسوب می‌شود تا کارگران عزیز، سایر مردم و جوانان بتوانند از این مجموعه زیبا استفاده کنند تا سرانه ورزشی شهرستان افزایش پیدا کند.

گودرزی با بیان اینکه فاز اول استادیوم ولایت 5000 نفری است تاکید کرد: هدف نهایی ما این است که تا قبل از اتمام دولت تدبیر و امید سه پروژه ورزشی در استان به اتمام برسد که بروجرد، الیگودرز و دورود شامل این طرح‌ها می‌شود.

وی در رابطه با تامین اعتبارات لازم برای این سه پروژه استانی خاطر نشان کرد: اعتباری که برای این پروژه‌ها در نظر گرفته شده حدود 12 میلیارد تومان است که از ظرفیت ذیل ماده 56 قانون الحاقی و منابع بانکی در نظر تامین خواهد شد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس تصریح کرد: امیدواریم که افزایش سرانه ورزشی در استان لرستان بتواند به نشاط و سلامتی مردم شریف کمک کند.

وی اظهارداشت: پروژه‌های ورزشی شهرستان بروجرد بالای 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند برنامه‌ریزی می‌کنیم که به لطف و یاری خداوند تا پایان دولت پروژه به بهره‌برداری برسد که البته با تامین اعتبار این امر محقق خواهد شد و تا شهریور ماه سال آینده پروژه تحویل داده می‌شود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: