bazarnews

کد خبر: ۸۷۰۷۸
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان جزئیات بازگشت محدودیت ها به استان با قرمز شدن تعدادی از شهرها را تشریح کرد. وی گفت: در شهرهای قرمز تنها مشاغل گروه یک، در شهرهای نارنجی مشاغل گروه یک و ۲ و در شهرهای زرد مشاغل گروه یک، ۲ و ۳ اجازه فعالیت دارند.

سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان جزئیات بازگشت محدودیت ها به استان با قرمز شدن تعدادی از شهرها را تشریح کرد.
رضا نجاتی  با بیان اینکه هیچ کدام از شهرهای خوزستان در وضعیت آبی قرار ندارد، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۰ شهر اهواز، کارون، ماهشهر، شادگان، آبادان، شوشتر، دزفول، خرمشهر، هویزه و دشت آزادگان در وضعیت قرمز و رامهرمز، شوش، امیدیه و مسجدسلیمان در وضعیت نارنجی قرار دارند و مابقی شهرهای استان زرد هستند.
وی با اشاره به برگشت اعمال محدودیت ها در خوزستان، افزود: در شهرهای نارنجی و قرمز یک سوم و در شهرهای زرد دوسوم کارکنان ادارات و نیروهای ستادی شرکت ها در محل کار حضور می یابند و بقیه به صورت نوبت کاری فعالیت می کنند. این مصوبه شامل همه ادارات به جز ادارات و سازمان های ضروری است.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: در شهرهای قرمز تنها مشاغل گروه یک، در شهرهای نارنجی مشاغل گروه یک و ۲ و در شهرهای زرد مشاغل گروه یک، ۲ و ۳ اجازه فعالیت دارند.
نجاتی تصریح کرد: تردد نیز از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد در تمام شهرهای خوزستان ممنوع است. تردد خودروهای با پلاک غیربومی در شهرهای نارنجی و قرمز ممنوع است و در صورت مشاهده، ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: مدارس و دانشگاه ها در شهرهای قرمز تعطیل و فعالیت به صورت مجازی خواهد بود.
وی افزود: ساعت فعالیت ادارات در اهواز ۸:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و در دیگر شهرهای استان ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ خواهد بود.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: