bazarnews

کد خبر: ۸۷۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان گفت: ۴۲ پروژه محرومیت زدایی و اشتغالزایی با همکاری و مشارکت مردم، خیران و دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط در مناطق و روستاهای محروم این شهرستان انجام شده است.

سرهنگ عیسی افسری، یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه‌ها و اقدامامات در قالب اجرای رزمایش الی بیت‌المقدس و در حوزه‌های مختلف شامل، ساخت مسکن محرومان، آبرسانی، اهدای جهیزیه به نوعروسان، آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، کمک‌های آموزشی و معیشتی به خانواده‌های نیازمند و دانش‌آموزان محروم انجام شده است.

وی افزود: توزیع افزون بر یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند، تهیه و توزیع بسته‌های آموزشی از جمله ۵۰۰ بسته نوشت افزار، ۳۵ دستگاه تبلت و موبایل بین دانش‌آموزان نیازمند، اهدای ۱۲ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند و آزادی سه نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از جمله این اقدامت است.

افسری، همچنین به برخی از اقدامات سپاه لارستان در حوزه کشاورزی و منابع طبیعی با مشارکت و همراهی اداره‌های ذی‌ربط اشاره و بیان کرد: واکسیناسیون و معاینه رایگان چهار هزار راس دام سبک و سنگین در روستاهای این شهرستان با هدف مقابله با بیماری‌ها از دیگر اقدام‌ها و طرح‌های محرومیت زدایی است که در قالب رزمایش الی بیت‌المقدس صورت گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان ادامه داد: هدف و رویکرد اصلی سپاه، شناسایی فرصت‌ها، تهدیدها و چالش‌های موجود در این شهرستان به ویژه در روستاها و مناطق محروم با محوریت و مشارکت مردم، خیران و با همکاری دولت و نهادهای اجرایی ذی‌ربط و تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم و خانواده‌های نیازمند است.

شهرستان لارستان به مرکزیت لار در فاصله ۳۷۸ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: