bazarnews

کد خبر: ۸۷۳۸۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: هیچ مشکلی در تامین گوشت مرغ نداریم، از استان‌های هستیم که مازاد بر نیاز داریم و صادر کننده گوشت مرغ هستیم.

نوربخش حاتمی در خصوص گله‌مندی مردم از نبود گوشت مرغ در بازار مصرف، اظهار داشت: هیچ مشکلی در تامین گوشت مرغ نداریم، از استان‌های هستیم که مازاد بر نیاز داریم و صادر کننده گوشت مرغ هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر مرغ به اندازه نیاز استان در مرغداری‌ها موجود است، اما متاسفانه  مرغداران عرضه کمتری دارند که ملزم به رعایت قوانین و ضوابط هستند، در غیر این صورت سهمیه نهاده قطع و به مراجع نظارتی از جمله تعزیرات حکومتی معرفی می‌شوند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در پاسخ به مرغداران در خصوص کم بودن سهمیه نهاده‌های دامی نیز، افزود: صددرصد نهاده برای ۴۰ روز رشدی که از سوی وزارت جهاد کشاورزی تعریف شده در اختیار مرغداران قرار می‌دهیم، اما برخی از مرغداران برای افزایش وزن مرغ دوره رشد را تا ۵۰ و ۵۵ روز افزایش می‌دهند که نهاده‌ای برای دوره طولانی‌تر در اختیار آن‌ها قرار نمی‌گیرد.

وی قیمت هر کیلوگرم مرغ را ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: بیشتر از این قیمت مصوب غیرقانونی است و حتما برخورد می‌شود.

فارس/

برچسب ها: کرمانشاه ، گوشت مرغ ، مرغ
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: