bazarnews

کد خبر: ۸۷۶۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
نشست تخصصی صنعت تفریحات و شهربازی در قرن پیش رو برگزار شد.

نشست تخصصی "صنعت تفریحات و شهربازی در قرن پیش رو" روز چهارشنبه به میزبانی گروه امتک در محل دائمی نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار شد.

در این جلسه محمدمراد سلگی، رییس سابق انجمن شهربازی داران و پیشکسوت این صنعت، رضا مردانی رییس این انجمن، رمضانی روابط عمومی انجمن و مازندرانی دبیر انجمن به همراه برخی از فعالان و تولیدکنندگان بنام صنعت تفریحات به بررسی آخرین وضعیت این صنعت پرداختند.

  در این نشست تخصصی پیشکسوتان، تولیدکنندگان، فعالان و اعضای انجمن شهربازی داران با بیان تاریخچه ای از صنعت تفریحات در کشور، روند فعالیت و رشد این صنعت در کشور را مورد بررسی قرار دادند. مهم ترین موارد مطرح شده در این نشست را در ادامه می‌خوانید:

  روند واردات تجهیزات شهربازی ها و ساخت اماکن تفریحی در سطح کشور در دوره های مختلف نیز از دیگر مباحثی بود که مورد بررسی قرار گرفت.

  در ادامه جلسه تاثیرات شیوع ویروس کرونا بر این صنعت و میزان ضرر وارد شده بر صنعت تفریحات مورد بحث و بررسی واقع شد.

  تاثیر صنعت تفریحات بر جذب گردشگر نیز از مباحث مهمی بود که فعالان این حوزه به بحث  تبادل نظر در این خصوص پرداختند.

  صنعت تفریحات و شهربازی در تربیت کودکان و ایجاد همگرایی در خانواده ها و ایجاد نشاط اجتماعی نیز از موضوعاتی بود که مورد استقبال شرکت کنندگان در این جلسه واقع شد.

  استاندارد بودن تجهیزات، حمایت از تولیدات داخلی و به روز شدن شرکت ها و مجموعه های تولیدکننده تجهیزات تفریحی با استاندارد های جهانی نیز از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

  گفتنی است موانع و چالش های صادرات تجهیزات تفریحی و حضور در بازارهای جهانی نیز در خلال این نشست تخصصی بررسی و راهکارهای خروج از این چالش ها ارائه شد.

  لازم به ذکر است تربیت نیروی انسانی متخصص در این حوزه، ورود تکنولوژی های جدید به این صنعت و لزوم افزایش کیفیت مجموعه های تفریحی در سطح کشور از عمده مواردی بود که مورد تاکید فعالان صنعت تفریحات و شهربازی قرار گرفت.

  در پایان جلسه ضمن بررسی چالش های موجود در این صنعت، آینده صنعت تفریحات و شهربازی ترسیم شد.

   

  گسترش نیوز/

  برچسب ها: صنعت ، تفریحات ، بازارنیوز
  نظرات کاربران
  نام:
  ایمیل:
  * نظر: