bazarnews

کد خبر: ۸۷۹۳۱
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: ۸۰ درصد پرونده‌های قضایی تشکیل شده در شهرستان طارم قابل گذشت و سازش هستند.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در آئین تودیع و معارفه رئیس حوزه قضائی شهرستان طارم اظهار کرد: این شهرستان دارای مردمی نجیب و پر تلاش و به لحاظ شرایط آب هوای دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه کشاورزی و اقتصاد کشور دارد، بنابراین توجه برای توسعه این شهرستان باید مورد توجه مسؤولان قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان طارم تعداد پرونده‌ها نسبت به جمعیت، جزو حوزه‌های با تراکم کم است، افزود : ۸۰ درصد پرونده‌ها در این حوزه قابل گذشت و سازش هستند که با تقویت شورای مصلحین و حل اختلاف این امر دست یافتنی است.

رئیس شورای قضایی استان زنجان با بیان اینکه توجه به مقوله پیشگیری در شهرستان امری ضروری است، ادامه داد: اساسا برخورد هزینه‌بر است و برخورد نکردن هزینه مضاعف، که بهترین نسخه در این خصوص توجه به امر پیشگیری است.

صادقی نیارکی خاطر نشان کرد: امروز سال سوم گام دوم انقلاب را تجربه می‌کنیم و اجرای اولویت‌ها و برنامه‌های قوه قضائیه در دوره تحول در گرو داشتن روحیه انقلابی و جهادی است.

وی در ادامه با بیان این‌ که ارتباط با نخبگان جامعه و تکریم مراجعین از اولویت‌های قوه قضائیه در سند تحول قصائی است، بیان کرد: توجه به این دو موضوع و شنیدن صحبت‌ها و مشکلات مردم باید با سعه صدر مورد اهتمام قرار گیرد.

در این مراسم که با حضور امام جمعه و مسؤولان شهرستان برگزار شد، از زحمات حجت‌الاسلام علی امیری تقدیر و صادق محبوبی به عنوان رئیس جدید حوزه قضائی شهرستان طارم معرفی شد.

برچسب ها: طارم ، دادگستری ، زنجان
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: