bazarnews

کد خبر: ۸۷۹۸۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۰
یاوری مشاور وزیر کار در بازدید از مناطق زلزله زده سی سخت گفت:کسب و کارهای آسیب دیده از زلزله مورد حمایت جدی دولت قرار خواهند گرفت و بیمه شدگان تامین اجتماعی مشمول دریافت بیمه بیکاری می شوند.

کریم یاوری در بازدید از مناطق زلزله زده شهر سی سخت گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دستور اکید وزیر کار در کنار مردم زلزله زده شهرستان دنا برای رفع نیازهای ضروری و معیشتی مردم از تمامی ظرفیت های ممکن وموجود بهره خواهد گرفت و براساس رویه های گذشته تا رفع کامل نیازمندی های ضروری مردم در کنار آنها خواهد بود.
یاوری افزود:کسب و کارهای آسیب دیده از زلزله مورد حمایت جدی دولت قرار خواهند گرفت و بیمه شدگان تامین اجتماعی مشمول دریافت بیمه بیکاری می شوند.
نماینده ویژه وزیر کار با خانواده های زلزله زدگان عمیقا ابراز همدردی کرد وطی تماس های جداگانه خواستار مساعدت مسئولان وزارت کار در بخش های مختلف با مردم این شهر شد .
یاوری از آغاز عملیات توزیع اقلام و بسته های غذایی دارویی که با مشارکت گسترده ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، تشکل های مردمی ،مجموعه های تحت پوشش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فراهم شده خبر داد و تصریح کرد:خوشبختانه عملیات توزیع کمک های ارسالی به مردم با دقت و زیر نظر کارکنان اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با هماهنگی فرمانداری و ستاد بحران آغاز شده و تا پایان عملیات امداد وکمک رسانی ادامه خواهد یافت.
دراین بازدید میدانی نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از مناطق مختلف شهر سی سخت سرکشی و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات خانواده های زلزله زده قرار گرفت و برای رفع نیازمندی های مردم ضمن اتخاذ تدابیر ممکن و انجام تماس های تلفنی، دستورات لازم را صادر کرد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: