bazarnews

کد خبر: ۸۸۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
مدیرکل زندان های استان کرمانشاه گفت: پس از آزادی یکی از قدیمی ترین زندانی های کرمانشاه برای حل مشکل اشتغالش، مجموعه خدمات شهری شهرداری کرمانشاه وی را به کار گرفت.

حمید رضا پوریانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یکی از قدیمی‌ترین زندانیان استان کرمانشاه پس از گذشت ۲۴ سال از زندان شهر کرمانشاه آزاد شد.

وی افزود: پس از آزادی از زندان یکی از مشکلات این فرد همانند سایر زندانیانی که از زندان آزاد می‌شوند تأمین معیشت مورد نیاز بود که با مراجعه به زندان مرکزی این نیاز را با مسئولان مربوطه در میان گذاشته است.

مدیرکل زندان‌های استان کرمانشاه تصریح کرد: پس از انجام رایزنی با شهردار محترم کرمانشاه، مجموعه شهرداری کرمانشاه این فرد را در مجموعه خدمات شهری به کار گرفته است.

پوریانی خاطر نشان کرد: یکی از عمده دلایل ارتکاب جرم از سوی افراد پس از آزادی عدم تأمین معیشت است و باید با کمک دستگاه‌های مختلف در طول مدت محکومیت مهارت‌های لازم برای کسب درآمد به افراد بزه کار داده شود.

وی بیان کرد: در صورت وقوع کسب مهارت در زندان ۲ اتفاق مهم پیش خواهد آمد اول اینکه در ایام سپری کردن محکومیت می‌تواند بخشی از نیاز مالی خانواده خود را با کار کردن تأمین کند و در مرحله بعد پس از آزادی از ارتکاب مجدد جرم جلوگیری شده است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: