bazarnews

کد خبر: ۸۹۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
مدیر کمیته امداد خمینی (ره) پلدشت از رشد ۱۰ درصدی میزان طرح‌های اشتغال اجرا شده در پلدشت در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته خبر داد.

رضایی همزمان با سالروز تاسیس نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینکه از ابتدای امسال ۵ میلیارد و ۵۲۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در پلدشت برای اجرای ۱۲۴ طرح اشتغال پایدار مددجویی پرداخت شده است، گفت: میزان طرح‌های اشتغال اجرا شده در پلدشت در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، ۱۰ درصد رشد داشته است.

 وی در ادامه با اشاره به اینکه امسال یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در سطح شهرستان  زکات جمع آوری شده است افزود: این رقم نسبت به سال گذشته ۲۴۰ درصد رشد داشته است.

مدیر کمیته امداد خمینی ره  پلدشت، گفت: این زکات جمع آوری شده در بخش عمران آبادانی، مساعدت به بخش درمان ۲۲ روستا هزینه می شود.

به گفته رضایی در این مدت، تعداد ۹ واحد مسکن مقاوم مددجویی در پلدشت با تسهیلات ۲۶۰ میلیون تومان احداث و تحویل مددجویان این شهرستان شده که در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، ۹۰ درصد رشد داشته است.

رییس کمیته امداد پلدشت در پایان همچنین اظهار کرد: از ابتدای سال جاری، ۱۷۷ خانوار برابر با ۴۰۵ نفر جدیدا تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان قرار گرفته‌اند.

ایسنا/

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: